Reklama

Miejsce na Twoją reklamę

Brothel of Cyrodiil

Plugin dodaje burdel tuż za Weye. Można tam zażyć rozkoszy z kobietami prawie wszystkich dostępnych ras w grze, a - po wykonaniu pewnego questu - także z burdel-mamą.
Aby móc zacząć korzystać z usług prostytutek, należy odszukać Claudię Fran, która zazwyczaj szwęda się gdzieś w Weye i z nią porozmawiać.
Udając się do burdelu należy pamiętać przede wszystkim o kasie (>5000) (seks, tak jak i w realu, jest płatny:)), o zwróceniu uwagi na godziny otwarcia burdelu (nie jest on przecież sklepem całodobowym:)), a także o tym, że burdel jest chroniony przed "złymi" (na nich są psy) i "dobrymi" (tu niespodzianka).
Oprócz burdelu, panienek i questu jest jeszcze Guru Rozkoszy, która wędruje od miasta do miasta i werbuje nowych wyznawców Kultu Rozkoszy - możesz do niego przystąpić, co ci da gratisy w burdelu, a także możliwość podróży do Krainy Rozkoszy i poznania Boginii Rozkoszy. Na wyspie znajduje się mała kryjówka dla przybyłych, a także mocno rozbudowane lochy, do których wejście jest w zatopionych ruinach. Jeżeli będziesz chciał wrócić, wykonaj miniquest dla Boginii.
Czasami musisz mieć level >14 i osobowość >50, aby posunąć questy naprzód.
Najważniejsze postacie są nieśmiertelne, a prawie wszystkie respawnują się.
W modzie zawarłem także erotyczne filmiki w pewien sposób obrazujące seks w burdelu (nie są to animacje z gry), a także trochę zwierząt i więcej drzew w okolicach Weye, a konkretnie "Rozkoszy Cyrodiil".

Plugin jest kierowany do osób, którym brakuje możliwości jakie dawał plugin "Partners" do Morrowind, a więc seksu.

Plugin dla osób pełnoletnich.

  1. Brothel of Cyrodiil (TESNexus - main mirror - you must log in there)
  2. Brothel of Cyrodiil (Mediafire - mirror)
  3. Brothel of Cyrodiil (SkyDrive - mirror)
Statystyki
Reklama

Miejsce na Twoją reklamę